grupa ZHP

Drużyna sztabowa poszukiwana!

Chcesz uczestniczyć w wydarzeniu, które decyduje o najważniejszych sprawach dla Związku Harcerstwa Polskiego? Zobaczyć jak organizowany jest Zjazd ZHP?

V edycja Konkursu im. hm. O. Fietkiewicza na prace naukowe poświęcone tematyce harcerskiej

Główna Kwatera ZHP ogłasza konkurs na prace naukowe poświęcone tematyce harcerskiej. Celem konkursu jest nobilitacja najlepszych prac naukowych, dotyczących szeroko rozumianej tematyki harcerskiej oraz gromadzenie, promocja i upowszechnianie dorobku naukowego dotyczącego harcerstwa.

Noc Myśli Braterskiej w Składnicy 4 Żywioły

Drogi Druhu, droga Druhno! Jeśli brakuje Wam elementu umundurowania lub doszliście do wniosku, że najwyższy czas go wymienić to nasza związkowa składnica ma dla Was doskonałe rozwiązanie!

Konkurs na członków Rady Fundacji Światowe Jamboree

Druhny i Druhowie

Główna Kwatera ZHP ogłasza konkurs na członków Rady Fundacji Światowe Jamboree.

Treść ogłoszenia znajduje się w załączonym pliku


Konferencja "Wychowanie Wodne w ZHP"

Wydział wychowania wodnego GK ZHP oraz zespół pilota Chorągwi Gdańskiej zapraszają na konferencję "Wychowanie Wodne w ZHP". Konferencja jest adresowana do wędrowników i instruktorów harcerskich zainteresowanych działaniami związanymi z wykorzystaniem aktywności

Kalendarze harcerskie na 2017 rok

Szukacie odpowiedniego upominku dla swoich przyjaciół – instruktorów? A może sami pragniecie zaopatrzyć się w nowy gadżet w harcerskim stylu? Zachęcamy do zapoznania się z propozycją naszej związkowej składnicy!

CZUWAJ – czas na prenumeratę 2017!

Przypominamy, że nadszedł czas, aby zaprenumerować miesięcznik instruktorów „Czuwaj” na 2017 rok! Koszt rocznej prenumeraty 1 egz. miesięcznika „Czuwaj” na cały 2016

Posiedzenia Kapituły Krzyża "Za Zasługi dla ZHP"

W imieniu Kapituły Krzyża „Za Zasługi dla ZHP” podaję terminy posiedzeń Kapituły w roku 2017:

  • 26 stycznia
  • 23 marca
  • 25 maja
  • 26 września
  • 23 października

Zmiany w kształceniu kadry ZHP

Druhny i Druhowie,
informujemy, że od 3 stycznia 2017 r. obowiązujące nowe regulacje dotyczące kształcenia kadry w ZHP oraz standardy kursów.

Funding Officer - oferta pracy w biurze europejskim WOSM w Brukseli

 Europejska placówka światowego biura WOSM w Brukseli ogłasza nabór na stanowisko „Funding Officer (osoba odpowiedzialna za pozyskiwane środków). W załączeniu materiały informacyjne. Zgłoszenia, zawierające list motywacyjny i CV w języku angielskim, należy wysyłać do środy 1 lutego 2017 (do godz. 17:00) na adres europe@scout.org
Subskrybuj grupa ZHP