Bądź na bieżąco!

Wersja do wydruku

Najszybszym sposobem na pozyskanie informacji o aktualnych komunikatach jest wejście na stronę. O ile jest to sposób najszybszy o tyle na pewno nie najwygodniejszy, by co chwila odrywać się od swoich zajęć i odświeżać stronę lub chociaż pamiętać, żeby przynajmniej raz dziennie złożyć tu wizytę. W związku z tym na wszystkie oficjalne konta służbowe (oficjalne konta hufców, oficjalne konta chorągwi, konta komendantów chorągwi, konta wydziałów GK, konta władz naczelnych) w domenie zhp.pl raz dziennie o godz. 16:00 jest wysyłane zbiorcze zestawienie nowych komunikatów ze wszystkich obszarów, które pojawiły się w czasie od poprzedniej wysyłki i są dedykowane danemu szczeblowi struktury. Jeżeli na Twoje oficjalne konto nie dociera codzienna porcja komunikatów, skontaktuj się z biurem GK.

Jeżeli nie jesteś szczęśliwcem posiadającym oficjalne konto w zhp.pl lub chcesz otrzymywać komunikaty na bieżąco lub chcesz przede wszystkim otrzymywać komunikaty z interesującego Cię obszaru, a nie ze wszystkich zainteresuj się subskrypcją komunikatów przez kanał RSS wykorzystując do tego celu swoją przeglądarkę, program pocztowy lub jeden z wielu innych popularnych czytników kanałów, np.:

Adres do kanału ukryty jest na dole strony pod ikonką . W celu subskrypcji wszystkich komunikatów należy wziąć adres z ikonki na dole głównej strony, zaś w celu subskrypcji jedynie wybranych komunikatów należy wybrać odpowiednie filtry (opisane w zakładce Jak korzystać?) i po ich zastosowaniu wziąć adres z ikonki aktualnej strony.