Wakacyjne Praktyki w ZHP!

Wersja do wydruku

Główna Kwatera ZHP po raz kolejny ogłasza ofertę praktyk wakacyjnych dla członków Związku Harcerstwa Polskiego! Zapraszamy osoby pełnoletnie pragnące zdobyć cenne doświadczenie, nowe umiejętności i wiedzę na temat funkcjonowania największej organizacji wychowawczej w Polsce.

Oferta jest skierowana do członków ZHP powyżej 18 roku życia, szukających doświadczenia zawodowego i rozwoju ścieżki instruktorskiej. Praktyki wakacyjne trwają dwa tygodnie. Młodzi specjaliści mogą rozwijać się w obszarach tematycznych: komunikacja i promocja, zarządzanie finansami, logistyka i administracja, administracja i zarządzanie, zagranica, muzeum.

To wyjątkowe przeżycie jest w zasięgu Twojej ręki! Nie zwlekaj – zgłoś się już dziś! Czekamy na Twoją ankietę aplikacyjną pod adresem: rekrutacja@zhp.pl do 1 czerwca 2017 roku.

W załączonych plikach znajduje się oferta praktyk oraz ankieta aplikacyjna.