Zgłoś się na zimowe praktyki w GK ZHP

Wersja do wydruku

Główna Kwatera ZHP po raz kolejny ogłasza ofertę praktyk zimowych dla członków Związku Harcerstwa Polskiego! Zapraszamy osoby pełnoletnie pragnące zdobyć cenne doświadczenie, nowe umiejętności i wiedzę na temat funkcjonowania największej organizacji wychowawczej w Polsce.

Program zimowych praktyk ZHP 2018 skierowany jest do członków ZHP powyżej 18 roku życia, szukających doświadczenia zawodowego i rozwoju ścieżki instruktorskiej. Praktyki trwają dwa tygodnie. Młodzi specjaliści mogą rozwijać się w obszarach tematycznych: komunikacja i promocja, finansowanie organizacji, zagranica, wychowanie i praca z kadrą oraz finanse i gospodarka.

To wyjątkowe przeżycie jest w zasięgu Twojej ręki! Nie zwlekaj – zgłoś się już dziś!
Wyślij swoją ankietę aplikacyjną na maila rekrutacja@zhp.pl do 21 stycznia 2018 r.