Zgłoś się na wakacyjne praktyki w GK ZHP

Wersja do wydruku

Główna Kwatera ZHP po raz kolejny ogłasza ofertę praktyk wakacyjnych dla członków Związku Harcerstwa Polskiego! Zapraszamy osoby pełnoletnie pragnące zdobyć cenne doświadczenie, nowe umiejętności i wiedzę na temat funkcjonowania największej organizacji wychowawczej w Polsce.

Program wakacyjnych praktyk ZHP 2018 skierowany jest do członków ZHP powyżej 18 roku życia, szukających doświadczenia zawodowego i rozwoju ścieżki instruktorskiej. Praktyki trwają dwa tygodnie. Młodzi specjaliści mogą rozwijać się w obszarach tematycznych: komunikacja i promocja, wychowanie i praca z kadrą, Harcerski Instytut Badawczy, Sprawy Prawne ZHP, finanse i gospodarka, muzeum, zagranica oraz administracja i zarządzanie

To wyjątkowe przeżycie jest w zasięgu Twojej ręki! Nie zwlekaj – zgłoś się już dziś!
Wyślij swoją ankietę aplikacyjną na maila rekrutacja@zhp.pl do 1 czerwca 2018 r.