Zaproszenie na zlot Wonderland 2018 w Azerbejdżanie

Wersja do wydruku

Obszar:

Związek Skautów Azerbejdżanu (ASA) zaprasza na międzynarodowy obóz skautowy „Wonderland 2018”, który odbędzie się w Nabran w dniach 1–8 lipca 2018 r. Zaproszenie kierowane jest zarówno do drużyn, jak i IST.

 „Wonderland” jest organizowany każdego lata od 2013 r. w różnych częściach Azerbejdżanu. W tym roku odbędzie się w miejscowości Gabala.

Zajęcia: pionierka, bieg na orientację, strzelanie z łuku, wędrówki i trekking, gry sportowe, jazda konna, zajęcia integracyjne, tor przeszkód, "Wonders of Nabran" - zwiedzanie miasta i wiele innych atrakcji.

 ASA zapewnia namioty (uczestnicy, którzy chcą przyjechać z własnymi, powinni poinformować o tym organizatorów).

 Koszt: 100 EUR
 Zgłoszenia do 10 czerwca!

 Przy wysyłaniu zgłoszenia prosimy o przesłanie aplikacji DW julianna.zapart@zhp.net.pl

--- 
Wydział Zagraniczny GK ZHP