Zapraszamy do dyskusji finansowych na Forum.zhp.pl!

Wersja do wydruku

Obszar:

Do Waszej dyspozycji są dwa główne fora:

 

1. Finanse ZHP

Grupa wsparcia dla wszystkich poszukujących konsultacji i podstawowej wiedzy z zakresu finansów ZHP

Tutaj możesz zapytać o wszystko, swobodnie dyskutować i poszukać porad.

 

2. Zespoły Finansowe i Skarbnicy

Grupa wymiany wiedzy i dzielenia się wypracowanymi już rozwiązaniami z obszaru księgowości i finansów ZHP. Miejsce, gdzie można będzie merytorycznie porozmawiać o księgowości, przepisach i regulacjach z obszaru rachunkowości i podatków a także o zarządzaniu majątkiem (np. kapitał żelazny, inwestowanie, procesy sprzedaży nieruchomości) czy pracy ze składką.

Aby dyskutować na tym forum, należy przesłać do GK ZHP maila z prośbą o dołączenie użytkownika Forum.zhp.pl.

 

Zapraszamy do dyskusji!

 

hm. Paweł Marciniak

Skarbnik ZHP